Grup çalışmasını teşvik etmenin 5 yolu

Ayarlar panelinden blogunuzun web sitenizdeki görüntüsünü tam olarak düzenleyin. Wix Blog, yazar adını ve resmini; tarihi ve okunma süresini; görüntülenme, yorum ve beğeni sayaçlarını gizlemenize veya görüntülemenize olanak verir. Seçenekler arasında geçiş yapın ve değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.


Blogunuz bir Üye Alanı'na bağlıysa, kullanıcıların Giriş Yap butonunu gördüklerinden emin olmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız her yeni paylaşımda blog abonelerine otomatik e-posta bildirimleri göndermek istiyorsanız, Ayarlar panelinizdeki e-posta bildirimleri seçeneğini açın. Blog'u Yönet'e tıklayarak yazılarınızı yönetmeye başlayın.


Ana Sayfa üzerinde yazılar oluşturabilir, düzenleyebilir, silebilir ve SEO ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz. Her bir blog yazısında (...) butonuna tıklayarak yazıları çoğaltabilir, yoruma kapatabilir, taslak oluşturabilir veya bir yazıyı tamamen silebilirsiniz.


Blogunuzun hazır olduğuna karar verdiğinizde, Ana Sayfa'da Yayınla'ya tıklayarak yazılarınızın sitenizde yayınlanmasını sağlayın.0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Fenerbahçe S.K

Fenerbahçeli olmak ..! 3-0 önde başlamak ...

PoDsTaTiOn

httphhttbpcagekijmfcocgjlnnhpdogbplajjfn/https://www.atomxplus.com

 

AtOmXpLuS

Abonelik Formu

(+1) 8322782902

AtOmXpLuS, İstanbul/Turkey

  • Facebook
  • Twitter

©2020, AtOmXpLuS tarafından atomxplus.com ile kurulmuştur.